RU

ЦВК може оголосити перевибори на декількох округах

02.11.2012, 12:56
ЦВК може оголосити перевибори на декількох округах - Фото
Жанна Усенко-Чорна
Заступник голови Центральної виборчої комісії України Жанна Усенко-Чорна заявляє, що ЦВК не буде приймати протоколи з округів, на яких виборча документація була пошкоджена. Вибори там ЦВК повинен визнати недійсними та провести повторне голосування. Про це вона розповіла журналістам після екстреної наради ЦВК.

"У тому випадку, якщо буде встановлено, що в процес встановлення результатів виборів були задіяні такі методи як сльозогінний газ, як "Беркут ", дубинки, і коли вночі зіпсували бюлетені, змінили волевиявлення громадян, викинули бюлетені за певних кандидатів, безумовно, ЦВК механічно результати округів приймати не буде. Я вважаю, що ми повинні визнавати голосування в окрузі повністю недійсним, приймати рішення про проведення повторного голосування на таких округах", - зазначила Усенко-Чорна, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Вона підкреслила, що зараз встановити результати реального волевиявлення на перекручених округах неможливо.

За словами Усенко-Чорної, йдеться про округи N132, 223, 14, 11, 197 та інші.

"Зараз у ЦВК документи із цих округів не надійшли, тому ми поки реагувати на це не можемо Ми будемо реагувати, коли надійдуть до нас ці документи", - заявила Усенко-Чорна.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини