RU

ЦВК: "Чорна бухгалтерія" ПР з'явилася, щоб зірвати вибори

31.05.2016, 15:47
ЦВК:
Костянтин Хівренко
У Центрвиборчкомі вважають, що публікація матеріалів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів  є спробою зірвати проведення голосування в семи округах для обрання народних депутатів до парламенту. Про це в коментарі програмі  Схеми сказав завідувач відділом взаємодії із засобами масової інформації ЦВК Костянтин Хівренко.

"Глава ЦВК, так само як і комісія, знаходиться у виборчому процесі проміжних виборів народних депутатів України в семи округах. І мені здається, певною мірою, що те, що відбувається зараз, - це спроба вибити Центральну виборчу комісію з нормального робочого графіка роботи і зірвати вибори", - заявив Хівренко.

У вівторок були оприлюднені дані про тіньові витрати Партії регіонів за півроку 2012 року, коли в Україні проходили парламентські вибори.

У документах ЦВК фігурує кілька разів.

У матеріалах йдеться, що людина з даними Охендовський М.В., які повністю відповідають паспортним даним глави ЦВК Михайла Охендовського, отримав 1525 доларів у відрядження 8 червня 2012. На той момент Охендовський був членом Центральної виборчої комісії. Підпис за отримання коштів подібний справжньому підпису чиновника під офіційними документами.

Крім того, згідно з опублікованими матеріалами, гроші для ЦВК отримували Лукаш О.Л. і Калюжний В.А. Прізвища та ініціали цих людей збігаються з даними колишніх депутатів від Партії регіонів Олени Лукаш і Віталія Калюжного.

Сестра Олени Лукаш Тетяна Лукаш ще є секретарем Центральної виборчої комісії. Призначення отриманих грошей в матеріалах зазначено як "відділи ЦВК", "відділи ЦВК листопад", "ЦВК", "відділи ЦВК 12 травня". Фігурує кілька таких виплат на різні суми: 60 000 доларів, 20 000 доларів, 45 000 доларів і 2 200 000 доларів.

Читайте також: Оприлюднено документи з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини