RU

ЦВК: Рішення з позову Тимошенко суд повинен прийняти завтра

17.02.2010, 17:55

Рішення Вищого адміністративного суду України за позовом Юлії Тимошенко про оскарження результатів виборів має бути прийнято до завтрашнього вечора. Про це сьогодні на брифінгу заявив член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Охендовський уточнив, що поки дата і час першого судового засідання у цій справі невідомі.

"Але абсолютно зрозуміло, що, згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, відповідна позовна заява має бути розглянута протягом двох днів від дня надходження заяви. Заяву було подано до суду вчора. Сьогодні перший день, завтра - другий. Наступні висновки робіть самі", - зазначив він.

Нагадаємо, позов Ю.Тимошенко прийнято у провадження. Сьогодні Вищий адміністративний суд України вже зупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів виборів Президента і обрання Віктора Януковича Президентом України. Однак до розгляд позову в режимі судового засідання ВАСУ поки не почав. У штабі Ю. Тимошенко повідомляють, що сьогодні цього не станеться.

З позовом Ю.Тимошенко в скороченому варіанті >>>

Михайло Охендовський: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини