RU

ЦВК просить КСУ розібратися з терміном повноважень парламенту

19.10.2010, 17:10
ЦВК просить КСУ розібратися з терміном повноважень парламенту - Фото
c8825120c60c7cebce7c84a714fd21c6.jpg

ЦВК просить КСУ розібратися з терміном повноважень парламенту
Центральна виборча комісія звернеться до Конституційного Суду України для офіційного тлумачення частини 1 статті 77 Конституції України в редакції 1996 року щодо терміну повноважень Верховної Ради України VI скликання, вибраної у 2007 році. Відповідне рішення було прийнято одностайно на сьогоднішньому засіданні Центрвиборчкому.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Центрвиборчком звертається до КСУ з відповідним конституційним поданням, в якому представники ЦВК визначили заступника глави комісії Андрія Магеру і члена комісії Олександра Шелестова.

Нагадаємо, Конституція України в редакції 1996 року передбачає, що чергові вибори народних депутатів повинні проводитися в останню неділю березня четвертого року повноважень парламенту, тобто 27 березня 2011 року.

8 жовтня Верховна Рада вже приймала рішення передати до КСУ проект змін до Конституції N7226, який передбачає, що чергові парламентські вибори проходять в останню неділю жовтня п'ятого року повноважень Верховної Ради України, а вибори Президента - в останню неділю п'ятого року його повноважень. Однак пізніше Верховна Рада України скасувала власне рішення.

Конституційний Суд України: добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини