RU

ЦВК повідомив, коли можуть бути остаточні результати виборів

01.08.2019, 13:54
ЦВК повідомив, коли можуть бути остаточні результати виборів - Фото
Тетяна Сліпачук (фото - EPA)

У Центрвиборчкомі розраховують до 5 серпня отримати остаточні результати по всіх округах. Про це сьогодні на брифінгу заявила глава ЦВК Тетяна Сліпачук.

"До 5 серпня ЦВК повинна підвести підсумки голосування і вийти на остаточні протоколи і по загальнодержавному округу - будемо сподіватися, що ми це зробимо раніше 5-го числа, - і по всіх одномандатних виборчих округах", - сказала вона.

Зокрема, в суди подано апеляції по округах 198, 210 і 105. "Ми очікуємо, що результати по розгляду цих апеляційних скарг, і, відповідно, дії комісії завершаться протягом двох-трьох днів, що дасть комісії підвести підсумки голосування", - сказала вона.

Після дня голосування було подано 74 позови в 23-х одномандатних округах, з них в задоволенні 42 позовів було відмовлено, п'ять залишено без розгляду, 14 задоволені і 13 зараз знаходяться у провадженні. Проблемними залишаються шість округів - №№ 50, 119, 198, 210, 69, 105.

Раніше стало відомо, що по 69-му округу, де попередньо переміг  Віктор Балога, тривають судові розгляди.

27 липня ЦВК скасував перерахунок голосів на всіх дільницях 69-го округу. Перерахували голоси тільки на чотирьох дільничних виборчих комісіях і там виявили деякі відмінності при підрахунках.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини