RU

ЦВК: Голосування для українців за кордоном максимально спростили

08.01.2010, 14:57

Кожен українець матиме право безперешкодно проголосувати за кордоном, якщо подасть заяву до виборчої комісії у відповідному представництві України. Про це сказав член Центральної виборчої комісії Юрій Данилевський.

Як повідомляє "Deutsche Welle", за словами Ю.Данилевського, згідно з рішенням Конституційного Суду норма закону про обмеження виборчого права для виборців, що не стоять на консульському обліку, не діятиме. "Він (виборець – ред.) передає туди документи, які свідчать, що він тимчасово перебуває на території саме цієї виборчої дільниці. На основі цього виборча комісія приймає рішення про внесення його до списку виборців", - зазначив Ю.Данилевський.

Він також запевнив, що виборці, які голосуватимуть за кордоном, будуть виключатися з реєстру виборців в Україні. Єдиною складністю для членів виборчкому залишається те, що виборцю дозволено звертатися щодо реалізації свого виборчого права за годину до завершення голосування.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія передала 414 тисяч 884 бюлетені для голосування на виборчих округах за кордоном Міністерству закордонних справ.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини