RU

ЦПК: Слуги народу в Раді поховали декларацію доходів. Корупціонерам стане простіше

03.06.2021, 15:25
ЦПК: Слуги народу в Раді поховали декларацію доходів. Корупціонерам стане простіше - Фото
Віталій Шабунін (Liga.net, Анна Чуданова)

Прийнята поправка до законопроєкту про повернення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування унеможливлює покарання за брехню про майно родичів, стверджує голова Центру протидії коррпуціі  Віталій Шабунін в Facebook.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Йдеться про поправку нардепа зі  Слуги народу Ігоря Фріса №50. За словами Шабуніна, поправка унеможливлює покарання за брехню про майно родичів, навіть якщо декларант знає про це майно.

"Більш того, тепер вказувати майно, яким користується або володіє член сім'ї, потрібно тільки коли сам член сім'ї дав ткаую інформацію декларанту. Раніше декларант повинен був вказати всю відому йому інформацію, а про решту – вказати, що член сім'ї відмовився дати дані", – стверджує Шабунін.

Шабунін впевнений, що в такій редакції законопроєкт погіршив ситуацію з декларуванням та висловив сподівання, що президент  Володимир Зеленський його ветує.

Ткаже Шабунін зазначив прийняту поправку №59, яка зробила максимальним покаранням у разі неподання декларації обмеження, а не позбавлення волі.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини