RU

Цього тижня Тимошенко повинна закінчити читати матеріали кримінальної справи

14.06.2011, 11:40
Цього тижня Тимошенко повинна закінчити читати матеріали кримінальної справи - Фото
0cdfe4a32d8b7b94ae1a84bcfbf82639.jpg

Цього тижня Тимошенко повинна закінчити читати матеріали кримінальної справи

Цього тижня завершується термін ознайомлення лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко з матеріалами кримінальної справи. Про це повідомив на засіданні погоджувальної ради лідер фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко.

"У зв'язку зі вступом у силу страшного закону про скорочення сорока ознайомлень з матеріалами справи, у Юлії Тимошенко цього тижня завершується термін ознайомлення з матеріалами кримінальної справи", - сказав Кириленко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Народний депутат також зазначив, що ознайомлюючись з обвинуваченнями, Тимошенко перечитує по чотири тисячі сторінок у день. Крім того, він наголосив, що фракція БЮТ вимагатиме виконання рішення Європарламенту щодо української опозиції. За його словами, Європарламент є одним із найвпливовіших європейських інститутів та його рішення необхідно неухильно виконувати.

Нагадаємо, раніше Європейський парламент висловив заклопотаність виборчим правосуддям в Україні. Про це йдеться у резолюції про ситуацію в Україні "Справа Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду", прийнятої на сесії Європарламенту у Страсбурзі.

"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини