RU

Цього року Верховна Рада коштуватиме бюджету 875,6 млн. грн.

14.05.2010, 12:10

Депутати затвердили кошторис Верховної Ради в сумі 875 млн. 637 тис. 700 грн. Про це в інтерв'ю журналістам повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Єфремов наголосив: "Минулого року було трохи менше. Зріс на рівень інфляції бюджет, на 15% інфляція, на 15% зріс бюджет".

За його словами, бюджет нинішнього року, як і бюджет минулого, не задовольняє повністю потреби Верховної Ради - велика частина коштів витрачається на зарплату, утримання співробітників апарату, депутатського корпусу і помічників нардепів. "Дуже складна проблема - фінансування утримання будівель, розрахунки за енергоносії, я вже не кажу про технічне забезпечення працівників депутатського корпусу. Припустимо, в парламенті невелика сума виділяється на відрядження, на перельоти депутатів і, за великим рахунком, за один місяць депутат може використати цю суму, і надалі фінансування буде дуже проблематичним у цьому напрямі", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати затвердили кошторис Верховної Ради на 2010 рік. За відповідну постанову N6390 проголосували 238 народних депутатів. Голова Верховної Ради Володимир Литвин перед тим, як поставити постанову на голосування, зазначив, що всі суми, які запропоновано затвердити народним депутатам, відображені в прийнятому Верховною Радою держбюджеті на 2010 рік.

Згідно з держбюджетом-2010, на апарат Верховної Ради цього року передбачені витрати в сумі 810 млн. 781 грн.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини