RU

Цього року РНБО збереться ще вісім разів

21.08.2008, 15:41

У другому півріччі 2008 року Рада національної безпеки і оборони проведе вісім тематичних засідань. Про це заявив перший заступник Секретаря РНБО Степан Гавриш сьогодні на прес-конференції.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С. Гавриш уточнив, що засідання буде присвячено низці питань життєдіяльності України, - зокрема, обороноздатності української держави, інформаційній безпеці України. Крім того, РНБО вивчатиме та ухвалюватиме рішення щодо біологічної безпеки України.

Крім того, у другому півріччі РНБО планує також розглянути питання євроатлантичної інтеграції України і приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО, - наголосив С. Гавриш.

Нагадаємо, раніше сьогодні С. Гавриш повідомив, що РНБО констатує невиконання Кабінетом Міністрів рішень РНБО. Так, цього року уряд виконав повністю лише одне рішення. "Ми маємо досить складну ситуацію, пов'язану зі взаєморозумінням між РНБО та Кабінетом Міністрів. Ступінь виконання рішень РНБО є найнижчим за всю історію діяльності РНБО", - сказав він, додавши, що ситуація, яка склалася на сьогодні, ставить національну безпеку України під загрозу.

Досьє на Степана Гавриша >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини