RU

ТСК з "держзради Тимошенко": ЄЕСУ очолює нардеп із БЮТ

05.04.2011, 15:00
ТСК з
4b18df471f71ddcf8877ecef9566b8a6.jpg

ТСК з "держзради Тимошенко": ЄЕСУ очолює нардеп із БЮТ
Тимчасова слідча комісія (ТСК) з газових угод із Росією часів прем’єрства Юлії Тимошенко щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки країни встановила, що корпорація "Єдині енергетичні системи України" є досі, її очолює народний депутат із фракції БЮТ. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявила народний депутат із фракції Партії регіонів Інна Богословська (на фото)

"Згідно з отриманою нами інформацією з Державного комітету статистики, "Єдині енергетичні системи України" працюють досі, компанія зареєстрована, що спростовує заяви екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко про те, що ця компанія не існує вже десятки років", - наголосила І.Богословська.

"У компанії постійно змінюються директори, що підтверджують її активне існування", - додала нардеп-регіонал.

Депутат додала, що згідно з отриманою комісією інформацією, директором ЄЕСУ є нинішній народний депутат Верховної Ради України з фракції БЮТ. До того ж І.Богословська не стала уточнювати прізвища нардепа.

За словами глави ТСК, комісія направила додаткові запити, щоб з'ясувати деталі існування ЄЕСУ.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України створила ТСК з газових угод із Росією. Цього разу - щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки України у період роботи уряду Ю.Тимошенко. Глава комісії - регіонал Інна Богословська.

Раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив думку, що екс-прем'єр Ю.Тимошенко у 2009 році підписала "кабальний" газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

Інна Богословська: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини