Цигикал сказав, як будуть перевіряти міжнародних спостерігачів

Цигикал сказав, як будуть перевіряти міжнародних спостерігачів - Фото
28.01.2019, 13:48

Голова Держприкордонслужби підкреслив, що "особливу увагу буде приділено проросійським журналістам"

Держприкордонслужба проведе попередню перевірку всіх міжнародних спостерігачів, які прибудуть на вибори президента України. Про це сьогодні повідомив глава Державної прикордонної служби  Петро Цигикал під час колегії МВС.

"Одне з певних завдань нашої служби в контексті проведення виборів президента України - посилення контролю на каналах міжнародного сполучення. Це пов'язано з прибуттям великої кількості міжнародних спостерігачів", - сказав Цигикал.

Він зазначив, що міжнародні спостерігачі будуть оформлятися прикордонниками позачергово, в пріоритетному порядку.

"Кожен пункт пропуску буде мати копії списків зареєстрованих міжнародних спостерігачів і організацій, які надасть ЦВК. Держприкордонслужба готова проводити завчасну перевірку цієї категорії осіб по відомчих базах даних. Будуть організовані відповідний облік та передача інформації зацікавленим органам і її оприлюднення", - зазначив Цигикал.

Він підкреслив, що особливу увагу буде приділено проросійським журналістам.

Вибори президента відбудуться 31 березня 2019 року.

23 січня 2019 року Центральна виборча комісія нагадала іноземним державам і міжнародним організаціям, які планують направляти спостерігачів в Україну на президентські вибори, про те, що Росія в Україні визнана державою-агресором.

Популярне