Україні загрожує наплив нелегалів - Держприкордонслужба

10.07.2018, 12:47
Україні загрожує наплив нелегалів - Держприкордонслужба - Фото
Петро Цигикал (фото - прес-служба ДПСУ)

Потрібно посилювати міграційне законодавство і криміналізувати відповідальність за незаконний перетин кордону, вважає глава Держприкордонслужби

У доступному для огляду майбутньому Україна може зіткнутися з напливом нелегалів з Африки і Близького Сходу. Таке припущення висловив керівник Держприкордонслужби Петро Цигикал, пише Укрінформ.

"Україна найближчим часом може зіткнутися з проблемою різкого збільшення кількості незаконних мігрантів, які будуть намагатися потрапити в нашу державу будь-яким способом", - заявив він.

За словами глави ДПСУ, країни ЄС зараз істотно посилюють протидію незаконній міграції, через що "відбудеться переорієнтування цих потоків на інші напрямки" - в тому числі і в Україні.

Цигикал підкреслив, що вже зараз спостерігається збільшення кількості нелегалів на каналах легального в'їзду в країну. Потенційні мігранти, "спираючись на підтримку діаспори, офіційно видані документи" та інші умовно законні шляхи, намагаються потрапити в Україну, щоб закріпитися тут на нелегальному становищі або далі незаконно переходити кордон в ЄС.

Читайте також: "Пора пакувати валізи": глава МВС Італії попередив мігрантів

Керівник Держприкордонслужби переконаний, що Київ повинен, не зволікаючи, посилити міграційні закони і ввести кримінальну відповідальність за незаконне проникнення в країну, а правоохоронцям слід ретельно відпрацювати взаємодію структур при недопуск нелегалів в Україну та посилити інженерне облаштування кордону.

Це комплексне питання, яке стосується всіх учасників сектора нацбезпеки і оборони резюмував Цигикал.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев