RU

Цензура в ПР: друга заява Єфремова теж зникла з сайту

13.12.2013, 16:15
Цензура в ПР: друга заява Єфремова теж зникла з сайту - Фото
Олександр Єфремов
У четвер ввечері на сайті Партії регіонів було опубліковано думку лідера фракції ПР у Верховній Раді Олександра Єфремова, яку він висловив в інтерв'ю для Бі-бі-сіРегіонал засудив силові дії проти Майдану. Сьогодні вдень повідомлення з сайту зникло. Через півгодини на сайті ПР з'явилася інша заява, в якій Єфремов вже цілком і повністю підтримав дії силовиків. Однак через 1,5 години ця заява теж зникла  з сайту ПР.

Перша заява Єфремова:  "Події попередньої ночі стали для нас зовсім непотрібними... Коли розпочався круглий стіл, прийшли представники Майдану, висловили свою точку зору, ми домовилися, що зустрінемося наступного дня. І нібито все йшло до того, що ми почнемо діалог, а ці події (штурм євромайдану силовиками, - ред.) перешкоджали даному діалогу".

Цензура в ПР: друга заява Єфремова теж зникла з сайту

Сторінка на сайті ПР збереглася в Google Cache

Друга заява Єфремова. У ній він більше не критикує міліцію - навпаки, хвалить і заявляє про повну підтримку дій силовиків: "Я підтримую всі дії правоохоронних органів, дії виконавчої служби, дії комунальних служб, пов'язані з виконанням судових рішень і наведенням порядку в багатомільйонній столиці нашої держави", - говорить Єфремов у своїй новій заяві, яка діаметрально відрізняється від попередньої позиції лідера ПР в Раді.

Цензура в ПР: друга заява Єфремова теж зникла з сайту

Сторінка на сайті ПР збереглася в Google Cache

Через півтори години друга заява теж зникла з сайту Партії регіонів.

Досьє на Олександра Єфремова

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини