RU

Цензура в Партії регіонів: Єфремов більше не критикує МВС

13.12.2013, 15:03
Цензура в Партії регіонів: Єфремов більше не критикує МВС - Фото
Олександр Єфремов
У четвер ввечері на сайті Партії регіонів було опубліковано думку лідера фракції ПР у Верховній Раді Олександра Єфремова, яку він висловив в інтерв'ю для Бі-бі-сі. Регіонал засудив силові дії проти Майдану. Сьогодні вдень повідомлення з сайту зникло.

У своїй заяві Єфремов зазначив, що "події попередньої ночі стали для нас зовсім непотрібними". "Коли розпочався круглий стіл, прийшли представники Майдану, висловили свою точку зору, ми домовилися, що зустрінемося наступного дня. І нібито все йшло до того, що ми почнемо діалог, а ці події (штурм евромайдана силовиками, - ред.) перешкоджали даному діалогу", - сказав політик.

Цензура в Партії регіонів: Єфремов більше не критикує МВС

Сторінка на сайті ПР збереглася в Google Cache

"У мене часом складається враження, що хтось свідомо і дуже професійно підкидає в цю топку паливо", - додав він. Єфремов також звернув увагу на те, що виконавча служба оголошує рішення суду у визначений час, визначений законом, і з 22 години до 6 ранку вона не мала права цього робити. "Чому пішли на такі дії, потрібно запитати у співробітників, які займалися цією роботою", - сказав політик.

Станом на 13:25 повідомлення на сайті Партії регіонів відсутнє. Споконвічне посилання на повідомлення - http://partyofregions.ua/news/52aa0259c4ca421477000100 - веде на головну сторінку сайту регіоналів.

Через півгодини на сайті ПР з'явилася інша заява Єфремова. У ній він більше не критикує міліцію - навпаки, хвалить і заявляє про повну підтримку дій силовиків:

Цензура в Партії регіонів: Єфремов більше не критикує МВС

підтримую всі дії правоохоронних органів, дії виконавчої служби, дії комунальних служб, пов'язані з виконанням судових рішень і наведенням порядку в багатомільйонній столиці нашої держави", - каже Єфремов у своїй новій заяві, яка діаметрально відрізняється від попередньої позиції лідера ПР в Раді.

Досьє на Олександра Єфремова

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини