RU

Центрвиборчком зняв з виборів ще 14 кандидатів у депутати

04.10.2012, 17:41
Центрвиборчком зняв з виборів ще 14 кандидатів у депутати - Фото
f642bbf1144235136446ed8b727c58ae.jpg
Центральна виборча комісія України на підставі особистих заяв зняла з реєстрації ще дев'ять кандидатів у депутати Верховної Ради по Дніпропетровській області.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема у виборчому окрузі N24 Дніпропетровська відмовилися балотуватися п'ять кандидатів: Біжко А. О., Білан А. В., Мороз С. І., Садовой І. Д., Чебурахін В. В. В окрузі N29 смт Ювілейне Дніпропетровського району знявся з реєстрації кандидат Сивоконь С.О. В окрузі N30 Дніпродзержинська відмовилися балотуватися Загребельна Т. В. та Павловський Г. В. В окрузі N34 смт Царичанка відмовилася балотуватися кандидат Петрова Т. А.

Також заяви в ЦВК про відмову балотуватися у народні депутати подали кандидати, зареєстровані в окрузі N96 Вишгорода Бєлікова М. Г. та Косар С. С., зареєстрований в окрузі N2 Сімферополя Баталін О. С., зареєстрований в окрузі N164 Збаража Тернопільської області Трачук В. В. Крім цього балотуватися відмовилися два кандидати в Миколаєві - Підберезняк В. І., який був зареєстрований кандидатом по округу N129 і Ісаков С. С., зареєстрований по округу N128.

ЦВК задовольнила всі заяви кандидатів, які передумали брати участь у парламентських перегонах, крім останнього.

Доповідач з даного питання член ЦВК Тамара Астахова повідомила, що від Ісакова надійшла заява про відмову балотуватися і повідомлення про те, що своє посвідчення кандидата він втратив. У телефонній розмові чоловік, який представився довіреною особою Ісакова, повідомив, що Ісаков такої заяви не подавав. ЦВК прийняла рішення доручити МВС перевірити дане повідомлення і відповідним чином відреагувати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини