RU

Центрвиборчком просить ГПУ вивчити, чи тисне Мельник на студентів

06.09.2012, 16:47
Центрвиборчком просить ГПУ вивчити, чи тисне Мельник на студентів - Фото
Петро Мельник (фото - asta.edu.ua)
Центральна виборча комісія України просить генерального прокурора Віктора Пшонку перевірити факти примусу студентів Національного університету державної податкової служби голосувати за кандидата в народні депутати, нинішнього нардепа від Партії регіонів і ректора Нацуніверситету ДПС Петра Мельника. Про це йдеться у зверненні заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Черної до генпрокурора.

"На сайті Української правди 3 вересня 2012 року розміщена стаття Тетяни Ніколаєнко щодо примусу студентів Національного університету державної податкової служби України та його Вінницької філії, а також родичів цих студентів звернутися в органи ведення Державного реєстру виборців для тимчасової зміни місця голосування на виборчі дільниці, утворені на території міста Ірпеня ... з метою обрання ректора цієї академії Петра Мельника народним депутатом", - йдеться в заяві Усенко-Чорної, повідомляє Українська правда.

Заступник голови ЦВК вказує, що Службою розпорядника Державного реєстру виборців постійно аналізуються дані про кількісних характеристик виборчого корпусу, в тому числі щодо виборців, яким органами ведення Державного реєстру виборців тимчасово змінено місце голосування.

Усенко-Чорна відзначає явну диспропорцію кількості виборців, яким тимчасово змінено місце голосування на виборчі дільниці, утворені в Ірпені.

Так, якщо на інших округах йдеться про 1-20 відкріпних талонів, то за станом на 4 вересня зафіксовано 634 заяви про зміну місця голосування на Ірпінь.

Заступник голови ЦВК відзначає, що за підкуп, обман і примус виборців до голосування передбачається кримінальна відповідальність (стаття 157 Кримінального кодексу України).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини