RU

Центрвиборчком почав підготовку до референдуму

09.04.2013, 15:13
Центрвиборчком почав підготовку до референдуму - Фото
c4bc8aca5b6686fec97dd83dfa5aba82.jpg
Центральна виборча комісія України розпочала підготовку до проведення всеукраїнського референдуму. Про це свідчать ряд постанов ЦВК від 2 квітня, оприлюднені на офіційному сайті комісії.

Зокрема, ЦВК затвердила порядок закупівлі товарів, робіт і послуг для підготовки і проведення всеукраїнського референдуму та порядок забезпечення окружних і дільничних комісій з проведення всеукраїнського референдуму приміщеннями і обладнанням.

Крім того, комісія впорядкувала постановами порядок подань і звернень про створення звичайних, спеціальних і закордонних дільниць всеукраїнського референдуму та передачу дільничним комісіям бюлетенів для голосування у закордонному окрузі.

ЦВК також затвердила зразки і опис печаток окружної комісії, посвідчень суб'єктів та інших учасників процесу всеукраїнського референдуму.

Заступник глави ЦВК Андрій Магера в коментарі Українській правді назвав прийняті постанови технічними. "Ми повинні були ці постанови прийняти ще в січні. І те, що там пишуть в інтернеті, це неправда. Це технічні формальні документи", - сказав він.

Досьє на Андрія Магеру
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини