Центр Разумкова: Росія готується до великої війни

12.09.2016, 15:06
Центр Разумкова: Росія готується до великої війни - Фото
Фото: kremlin.ru

Експерт Олексій Мельник перерахував кілька факторів, що підтверджують наміри підготовки Росії до великої війни

Директор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник заявив, що країна-агресор Росія готується до великої війни. Про це повідомляє 5 канал.

"Росія готується до великої війни, і це підтверджується багатьма фактами, в тому числі масштабними навчаннями, які недавно закінчилися і тими перевірками, що передують їм. Це також свідчить і з тієї риторики, яка звучить, як з генерального штабу, недавно була така цікаво-показова конференція в академії генштабу Росії, де прямим текстом говорили, що Росія стоїть напередодні війни", - заявив Мельник.

За його словами, є й інші фактори, наприклад, події в Сирії, де начебто почалося перемир'я. "Це також російські вибори, для тих, хто стежить за ходом передвиборчої компанії в Росії, зараз очевидно наскільки впала підтримка правлячої партії в Росії. І очевидно, що одним з випробуваних інструментів мобілізації російського електорату може бути застосований знову фактор війни на сході України", - додав експерт.

9 вересня постійний представник РФ при ОБСЄ Олександр Лукашевич заявив, що Росія висунула умову припинення війни проти України.

5 вересня ГУР повідомляла, що почалася активна фаза стратегічного командно-штабного навчання ЗС РФ Кавказ-2016.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации