"Це політика". Клімкін розповів, хто стоїть за справою на нього

13.09.2019, 14:16
Павло Клімкін Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

21 серпня Солом'янський районний суд Києва зобов'язав НАБУ внести в ЄРДР відомості про злочини, нібито скоєні Клімкіним

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін пояснив, звідки взялася кримінальна справа проти нього. Він розповів про це у пості в Facebook.

"Колишній депутат Вовк вирішив спробувати звинуватити мене в чомусь, пов'язаному з мінськими домовленостями. Так, підкреслюю, саме домовленостями, а не угодами - це політичні, а не юридичні зобов'язання України", - написав він.

Дивіться також: "Цензурних слів немає". Реакція Клімкіна на кримінальну справу - відео

"Так ось, пан Вовк, як "професійний заявник", наскільки я розумію, після відмови НАБУ технічно оскаржив її в суді, і суд звичайно ж змусив НАБУ внести його "опус" до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - заявив Клімкін.

За його словами, ця ситуація "не про корупцію, а про політику".

Клімкін заявив, що мінські домовленості не виконуються, тому що цього не хоче Росія: "У неї плани зовсім інші, і вони не про Донбас, а про всіх нас: про Україну, точніше, зробити так, щоб нас зовсім не було".

"Якщо це свідома спроба зіпсувати мені репутацію, то я про це, безумовно, подбаю. А якщо це спроба перешкодити новій команді просуватися вперед, то тут вже ставки зовсім інші. А більше поки що, поважаючи принцип Верховенства права, нічого коментувати не буду. На це ще буде час", - резюмував Клімкін.

  • 21 серпня повідомлялося, що Солом'янський районний суд Києва зобов'язав НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення, нібито скоєні Порошенком і Клімкіним.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями