"Це передчасно". Зеленський про легалізацію зброї

"Це передчасно". Зеленський про легалізацію зброї - Фото
Володимир Зеленський фото прес-служба президента
06.09.2019, 12:55

Президент вважає, що потрібно вивчити питання легалізації зброї детальніше, щоб не допустити "легковажного ставлення до людського життя"

Президент  Володимир Зеленський відреагував на петицію з пропозицією дозволити оборот зброї серед цивільного населення, заявивши, що легалізація зброї передчасна і не може бути підтримана. Відповідь Зеленського було опубліковао на сайті з електронними петиціями до президента.

"Усвідомлюючи відповідальність держави перед людиною за свою діяльність і з огляду на необхідність удосконалення правової політики і встановлення миру в суспільстві, легалізація обігу зброї вбачається передчасною, а тому не може бути підтримана", - заявив Зеленський.

Читайте також: Слуги народу зареєстрували законопроект про зброю: що хочуть

Президент нагадав про те, що в Україні велика кількість зброї знаходиться в незаконному обороті в зв'язку з бойовими діями на сході країни.

Через це, на думку Зеленського, потрібно вивчити питання легалізації зброї детальніше, щоб прийняти "правильне рішення" і не допустити появи додаткових причин і умов для "легковажного ставлення до людського життя".

Читайте також: Сталь сама не вбиває. Чому Україні потрібен закон про зброю життя "

Популярне