RU

Царьов пригрозив міністру Лукаш, що за брехню треба відповідати

21.08.2013, 12:43
Царьов пригрозив міністру Лукаш, що за брехню треба відповідати - Фото
Олег Царьов

Депутат фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Олег Царьов вступив у дискусію з міністром юстиції Оленою Лукаш, яка розкритикувала його думку про незаконність асоціації з Європейським Союзом. Царьов заявив, що "за свідоме введення в оману" щодо законності асоціації "напевно настане відповідальність".

Раніше Лукаш поцікавилася у Царьова, хто попросив депутата заявити про незаконність асоціації. Як з'ясувалося пізніше, "експертну думку" регіоналу підготували в центрі
Віктора Медведчука. Депутат-регіонал також відвідував збори руху Український вибір, який очолює Медведчук і відстоює думку відмови від ЄС на користь Росії.

У своєму листі Лукаш депутат, реагуючи на слова міністра щодо відповідності асоціації всім законам і Конституції, написав: "Олена, навіщо ви це робите?" На думку депутата, Мінюст не уповноважений давати офіційне тлумачення Конституції України та законів України, оскільки цими повноваженнями наділений виключно Конституційний суд. "Таким чином, я хочу ще раз запитати, навіщо Ви порушуєте закон? Адже те, що Ви робите, є нічим іншим, як способом створення видимості правомірності зазначеної угоди, яка завідомо суперечить Конституції України", - написав депутат.

Царьов у листі Лукаш три рази повторив "навіщо ви це робите". Він упевнений, що "за свідоме введення в оману" щодо законності асоціації "напевно настане відповідальність". "На кожному листочку проекту угоди є віза Мінюсту. І ця віза не ваша. Так нехай і несуть відповідальність ті, хто його візував. І відповідати вони будуть перед президентом і народом України", - додав регіонал.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що ще один регіонал, Вадим Колесніченко, зареєстрував у парламенті законопроект, яким запропонував відмовитися від курсу на Євросоюз. Депутат хоче скасувати положення законів про засади внутрішньої і зовнішньої політики і про засади нацбезпеки України, що встановлюють зовнішньополітичною метою України членство в Європейському Союзі. Примітно, що ще в 2010 році Колесніченко особисто голосував за закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики і тоді формулювання в законі його влаштовували
.

Досьє на Олега Царьова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини