RU

Ціна в $2,5 млрд. за Інтер є політичною, - Княжицький

01.02.2013, 16:34
Ціна в $2,5 млрд. за Інтер є політичною, - Княжицький - Фото
Микола Княжицький
Сума в 2,5 млрд. доларів, яку Дмитро Фірташ нібито заплатив за Inter media group limited, може бути не ринковою, а політичною ціною за один з найвпливовіших медіа-активів України. Про це в коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив колишній гендиректор телеканалу ТВі Микола Княжицький.

Відповідаючи на питання, чи коштує Інтер таких грошей, Княжицький сказав: "Група Інтер, за даними засобів масової інформації, є збитковою, прибутку не приносить ніякого. Це означає, що ціна створюється політично. Політична ціна - це ціна політичного впливу найбільшого медіа-активу в Україні. А політичний вплив - це суб'єктивна оцінка домовленостей між сторонами. Якщо Фірташ погодився з ціною в 2,5 млрд. - значить, він в інших своїх бізнесах розраховує отримати такі прибутки, які окуплять ці витрати".

На питання, чи означає це зміну редакційної політики для Інтера, Княжицький не відповів: "Я не знаю, навіщо Фірташ його купив".

Нагадаємо, сьогодні компанія KH Media limited, що належить Валерію Хорошковському, уклала угоду про продаж 100% акцій компанії Inter media group limited, виходячи з оціночної вартості $2,5 млрд. Покупцем групи виступила компанія GDF Media limited, що належить Дмитру Фірташу.

Сума угоди, названа прес-службою, виглядає неправдоподібною і політизованою. Журнал Forbes Україна в квітні 2012 року оцінив активи Фірташа в $605 млн., а медіа-активи Хорошковського - в $225 млн.

Досьє на телеканал Інтер

Досьє на Дмитра Фірташа

Досьє на Валерія Хорошковського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини