RU

Ці вибори можуть стати унікальними - вперше переможець не візьме 50%

08.02.2010, 10:30

Вперше в історії України Президентом може стати кандидат, який під час голосування у другому турі не набере понад 50% голосів виборців. Про це журналістам заявив заступник глави Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Магера нагадав, що в історії України було проведено вже чотири виборчі кампанії (1991, 1994, 1999 і 2004 роки). "Це п'ята президентська кампанія, і на всіх чотирьох виборах кандидат ставав Президентом, отримавши підтримку понад 50% голосів виборців, які брали участь у голосуванні. Так було завжди", - зазначив він.

Водночас, за його словами, цього року Україна близька до того, що переможець президентських виборів може не отримати 50% голосів. "Це не означає, що Президент України не буде обраний. Але цифра досить цікава. Я думаю, що вона навіть буде більше цікава аналітикам після виборів. І тривалий час після виборів для тих, хто буде аналізувати такі моменти у різних площинах - зокрема, статистику", - сказав А.Магера.

Нагадаємо, за результатами оброблення 90,62% протоколів дільничих виборчих комісій, розрив між претендентами на президентський пост становить 2,7%. До того ж В.Януковича підтримали 48,52% громадян, у Ю.Тимошенко наразі - 45,82% голосів.

Андрій Магера: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>

Стежте за результатами виборів у режимі реального часу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини