RU

Труба сказав, навіщо сьогодні Порошенко прийшов у ДБР

24.07.2019, 16:56
Труба сказав, навіщо сьогодні Порошенко прийшов у ДБР - Фото
Роман Труба (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

П'ятий президент Петро Порошенко  приходив сьогодні в Держбюро розслідувань з проханням провести його допит на день раніше, ніж заплановано. Про це заявив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба у себе в телеграм каналі.

"До мене несподівано прийшов Петро Порошенко - цей факт вже відомий ЗМІ. Екс-президент звернувся з проханням у зв'язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні, а не 25 липня, як це було визначено слідчим", - зазначив Труба.

Труба підкреслив, що в зв'язку з цим хоче зробити кілька заяв.

"Перше. Якщо ми говоримо про правовий аспект вирішення цього питання, то адвокати мали можливість зв'язатися зі слідчим і з ним безпосередньо узгодити перенесення дати допиту", - сказав Труба.

Він уточнив, що для цього не потрібно приходити до директора ДБР. "Друге. Я поважаю своїх слідчих - їх час і професіоналізм. На кожного слідчого у нас більше 35 проваджень", - пояснив Труба.

Директор ДБР уточнив, що не буде "втручатися в хід досудового розслідування і вказувати, коли кого допитувати".

"Третє. Я поважаю час свідків: ми з розумінням поставилися до завантаженості екс-президента під час виборчої кампанії. Я сподіваюся, що так само з повагою він поставиться до роботи наших слідчих і прийде завтра на допит", - сказав директор ДБР.

Раніше повідомлялося, що Порошенко 24 липня прийшов до Державного бюро розслідувань.

11 липня ДБР викликало Порошенка на допит у справі щодо Кузні на Рибальському. 16 липня його адвокат заявив, що Порошенко не піде в бюро до виборів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини