RU

Труба пояснив, що ДБР робило в будівлі парламенту

27.08.2019, 16:31
Труба пояснив, що ДБР робило в будівлі парламенту - Фото
Роман Труба (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

У Держбюро розслідувань заявили, що їх візит до Верховної Ради пов'язаний з тим, що, за інформацією ДБР, керівництво апарату парламенту нібито збиралося ввести сенсорну кнопку як обов'язковий елемент голосування, що, на думку бюро, поставило б під сумнів легітимність голосування депутатів нового скликання.

Про це в  Telegram написав директор ДБР Роман Труба.

За його словами, ДБР приходило в Раду не з обшуком, а з "оглядом центру управління системою Рада".

"Ми отримали інформацію, що керівництво апарату Верховної Ради збирається терміново вводити сенсорну кнопку як обов'язковий елемент під час голосування народних депутатів України", - написав Труба.

Однак, за його словами, використання сенсорної кнопки поставило б під сумнів легітимність усіх прийнятих законів, так як зараз її функціонування не передбачено чинним законом про регламент Ради.

Труба пояснив, що зараз слідчі ДБР встановлюють, чи порушили керівники апарату Ради правила експлуатації сенсорно-обчислювальної системи парламенту.

Сьогодні спікер Ради VIII скликання Андрій Парубій заявив, що слідчі СБУ і ДБР, які прийшли в парламент нібито без будь-яких дозвільних документів, не дали працівникам парламенту провести тестування системи голосування, опечатавши її.

Представник президента в Раді Руслан Стефанчук заявив, що для команди Зеленського "теж вкрай незрозумілі і неприйнятні всі ці маніпуляції, які сьогодні проводяться на технічному рівні".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини