RU

Труба анонсував старт ДБР: без місця, оперативників і топ-ланки

19.09.2018, 13:04
Труба анонсував старт ДБР: без місця, оперативників і топ-ланки - Фото
Роман Труба (фото - прес-служба ДБР)

Перші кримінальні провадження Державне бюро розслідувань відкриє після обрання слідчих територіальних управлінь і їх призначення на посади. Про це повідомив на сайті ДБР директор відомства Роман Труба.

"Це станеться в листопаді нинішнього року відразу після призначення на посади слідчих територіальних управлінь", - підкреслив Труба.

Він виступив на засіданні Комітету міністрів Ради Європи в Страсбурзі, де розповів, що ДБР - "це 1500 людей, і кожен з них повинен перемогти у відкритому конкурсі для того, щоб працювати в бюро; щоб це сталося, ми оголосили найбільший в країні конкурс на 674 поста, який вже добігає кінця".

За словами Труби, вже обрано 320 переможців, частину з них призначено на посади. На завершальному етапі знаходяться співбесіди з кандидатами на посади слідчих теруправлінь. Для закінчення процесу потрібно близько місяця, уточнив він.

Також серед кроків, необхідних для старту роботи бюро: внесення змін до закону про ДБР, завершення формування теруправлінь і отримання приміщення, що відповідає вимогам правоохоронного органу.

"Я розумію, що не всі пункти будуть виконані найближчим часом. У нас немає можливості чекати - ми почнемо роботу з тими ресурсами, які є: без відповідного приміщення, оперативних підрозділів та керівної ланки", - підсумував він.

28 серпня Труба заявив, що комісія "знищила результати поліграфа", і відмовився призначати переможців.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини