Трьом депутатам загрожує тюремне ув'язнення через декларації

03.11.2016, 15:28
Трьом депутатам загрожує тюремне ув'язнення через декларації - Фото
Сергій Клюєв

Заступник голови НАЗК Руслан Радецький повідомив народним депутатам, що за неподання декларації передбачена кримінальна відповідальність

Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький повідомив народним депутатам України Сергію КлюєвуВ'ячеславу Богуслаєву і Олександру Онищенку, що за неподання декларації передбачено кримінальну відповідальність. Про це він написав у Facebook.

"Повідомляю народним депутатам України Клюєву С.П., Богуслаєву В.О., Онищенку О.Р., що вами пропущено строк подачі щорічної електронної декларації за 2015 рік. У разі подання ваших електронних декларацій найближчим часом - настане адміністративна відповідальність, в разі  навмисного ненадання декларації - передбачена кримінальна відповідальність".

Термін обов'язкової подачі декларацій для держслужбовців закінчився 30 жовтня 2016 року. Президент Пето Порошенко підвів підсумки цього процесу.

Згідно з підрахунками сайту texty.org.ua, у українських чиновників і депутатів, за даними їх декларацій, сумарно знаходиться 26,8 млрд грн. З них на банківських рахунках розміщені 6,17 млрд грн, 16,17 млн ​​грн - готівкою, 2,48 млрд грн позначені як засоби, які були дані в борг третім особам.

Читайте також: Інфографіка: Перевели в готівку. 15 міністрів з найбільшими заощадженнями в кеші

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев