RU

Трьох українців звільнено з лівійського полону

29.03.2012, 16:58
Трьох українців звільнено з лівійського полону - Фото
Лівійські повстанці заарештували українців за підозрою в пособництві режиму Муаммара Каддафі (фото - ЕРА)

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дикусаров заявив, що троє громадян України звільнені з лівійського полону і вже повернулися на батьківщину. "З Лівії недавно повернулися троє українців: громадянка України, яка входила в групу наших полонених в Тріполі, і двоє інших громадян - вони були затримані лівійцями під час активної військової фази. Українські дипломати добилися їх звільнення", - сказав Дикусаров, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Дікусаров додав, що "за нинішніх умов - це дуже важка й делікатна робота", і на сьогоднішній день всі зусилля дипломатів зосереджені на українцях, які затримані в Тріполі і поблизу аеропорту "Мітіга".

Нагадаємо, 5 вересня 2011 року стали відомо про затримання в Лівії понад 20 українців - цивільних фахівців, які прибули для роботи на об'єктах лівійської нафтової промисловості. За інформацією МЗС, вина затриманих українців до цих пір не доведена, проте лівійські повстанці продовжують утримувати їх в полоні у зв'язку з підозрою в пособництві режиму Муаммара Каддафі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини