RU

Троєщина обирає свого Слугу народу – Дубнова. У чому причина? p

15.07.2019, 13:07
Троєщина обирає свого Слугу народу – Дубнова. У чому причина? - Фото
Артем Дубнов (фото - прес-служба кандидата)

На правах реклами

По мажоритарному округу №213 у Києві від партії «Слуга народу» балотується молодий лікар, щелепно-лицевий хірург-стоматолог Артем Дубнов. Він відомий лише у професійних колах, але вже гучно заявив про себе на 213 окрузі. Ми зібрали причини, за якими люди готові віддати свій голос саме за Артема Дубнова.

Причина 1. Не піариться на використанні бюджетних коштів

Опоненти Артема Дубнова, котрі вже багато років при владі, звітують перед своїми виборцями за зроблені справи. Проте, як правило, мова йде про бюджетні кошти, за які депутати та чиновники активно «покращували життя» людям, особливо напередодні виборів. На переконання Дубнова, дякувати за парки, дороги, мости та громадський транспорт потрібно не депутатам та мерам, а платникам податків, за чий кошт усе це зроблено та придбано. Бо дякувати політикам, що вони щось зробили для виборців – це все одно, що дякувати банкомату, що він видає вам ваші ж гроші.

Причина 2. Не створює фейкових інформаційних приводів

Частина опонентів Артема Дубнова заробляє електоральні бали на тому, що створює фальшиві проблеми, які потім героїчно «вирішує». Один з яскравих прикладів – будівництво сміттєпереробного заводу, яке нібито планується на Троєщині. Насправді ж, це придуманий опонентами фейк: у містобудівних документах не передбачене будівництво заводу з переробки сміття.

Те ж саме стосується побудови метро, про яке говориться вже багато років. Дубнов переконаний: ця проблема вирішується за рахунок побудови маршруту швидкісного автобусу та травмаю. Відповідний проект вже існує, треба лише його запустити.

Причина 3. Реалізувався у професії – стане гідним депутатом

Артем Дубнов – відомий лікар-стоматолог, співвласник стоматологічної клініки та президент-елект Асоціації імплантологів України. Він спеціалізується на найскладніших проблемах у стоматології – щелепно-лицевій хірургії. Така робота потребує високого професіоналізму, неймовірної концентрації та системного підходу. Ці якості є ключовими для Артема Дубнова в усьому. Результатом є вдячність та позитивні відгуки про його роботу від сотень пацієнтів, яким він допоміг.

До речі, крім медичної освіти, Артем отримав і юридичну – для того, щоб мати більш ґрунтовні знання та краще розбиратися у всіх процесах, які відбуваються у державі. Тому він є досить підкованим для того, щоб займатися законодавчою роботою.

Причина 4. Досяг успіху сам і допомагає іншим

Артем Дубнов - волонтер з багаторічним стажем. Ще підлітком він брав активну участь у Помаранчевій революції, за десять років – вже як досвідчений лікар – у Революції гідності. Він допомагав пораненим на київському Майдані, а пізніше почав регулярно їздити до зони бойових дій на Донбас. Там він в рамках волонтерського проекту «Тризуб-Дентал» займався лікуванням та протезуванням зубів бійцям АТО. А також – допомагав оснащувати мобільні стоматологічні кабінети у зоні бойових дій. Волонтерською роботою він займався і в Києві. З 2013 року, ставши директором International team for Implantology study club Ukraine, він допомагає українськім хірургам та ортопедам вчитися у найкращих світових спеціалістів. А у 2018 році разом з американськими фахівцями Дубнов брав участь у встановленні 150 імплантатів для 64 бійців.

Причина 5. Не має відношення до попередньої влади

Опоненти дорікають представникам партії «Слуга народу», що вони є новачками у політиці і не мають досвіду державного управління. Проте Артем Дубнов вважає це своєю перевагою. На відміну від чиновників та депутатів, які роками при владі і не показали жодних результатів, він справді ніколи не мав відношення до «розпилу» державного бюджету. Свою клініку він створив без жодної державної копійки, працевлаштувавши 70 співробітників. На його думку, саме за молодими людьми, котрі не займалися політикою та не заплямували себе корупційними скандалами, - майбутнє.

Причина 6. Ініціює питання, які роками ніхто не вирішував

Вже на етапі передвиборчої кампанії Артем Дубнов показав серйозність своїх намірів – перетворити Троєщину на один з найкращих районів Києва. Він збирається вирішити ті проблеми, до яких тут роками не доходили руки у попередників. Зокрема, приділити серйозну увагу екологічним питанням, розвитку інфраструктури, навести лад із дитячими садочками та школами, яких тут катастрофічно бракує. Раз і назавжди викорінити з району гральний та наркотичний бізнес, який миттєво затягує місцеву молодь.

А головне – побудувати на території Троєщини лікарню і пологовий будинок. Він вже провів зустріч з представниками проектної організації і узгодив з ними попередній план будівництва. Оскільки такий масштабний проект потребує бюджетного фінансування, Артем Дубнов звернувся до виборців округу з проханням підтримати його ініціативою, поставивши підписи

Причина 7. Голосуєш за Дубнова – підтримуєш Зеленського

За даними соціологічних опитувань, за партію «Слуга народу» ладні віддати свої голоси понад 40% громадян. Отже, є шанси, що у Верховній Раді наступного скликання буде сформовано потужну фракцію з представників пропрезидентської партії. Така фракція зможе самостійно сформувати уряд та продовжувати курс на оновлення, задекларований Президентом Володимиром Зеленським. Але для того, щоб підсилити партійну складову «Слуги народу», прихильникам Зеленського потрібно підтримати і кандидатів на мажоритарних округах від його партії. Тому мешканці Троєщини (які, до речі, показали найвищий результат по Києву за Володимира Зеленського), голосуючи за «Слугу народу», повинні не забути поставити галочку і за Артема Дубнова. Бо він як кандидат від партії Президента, обравшись до парламенту, впроваджуватиме запропоновані їм ідеї.

У команді Дубнова застерігають: він є єдиним кандидатом по мажоритарному округу № 213, який балотується від партія «Слуга народу». Всі інші претенденти, котрі вказали як місце роботи однойменний благодійний фонд, не мають до партії та Президента Зеленського жодного відношення.

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини