RU

Три жінки зажадали зустрічі з Януковичем

07.03.2012, 14:25
Три жінки зажадали зустрічі з Януковичем - Фото
659f2fc762d8f1ccc03023c18604ea91.jpg
Дружини Юрія Луценка та Валерія Иващенка, а також дочка Юлії Тимошенко напередодні 8 березня зажадали зустрічі з президентом України Віктором Януковичем. Відкрите звернення до голови держави з цього приводу зачитала сьогодні на прес-конференції Ірина Луценко.

"Пан президент, вислухавши ваші поздоровлення з Міжнародним жіночим днем, ми зрозуміли, що ви як гарант Конституції в Україні покладаєте надії на жінок у відстоюванні активної громадянської позиції. Тому ми, три жінки, дружини й дочка (політичних в'язнів, - ред.), звертаємося до вас із публічною заявою", - сказано в зверненні.

Автори підкреслюють, що президент є гарантом Конституції України, прав і свобод громадян. У той же час, права їх близьких порушені, їх здоров'я суттєво підірвано, їх життю загрожує небезпека. При цьому автори заяви звертають увагу на те, що за два роки президентства Янукович збудував під себе всю вертикаль влади.

"Пане президенте, ви несете відповідальність за всі ті рішення, за всі ті безчинства, які відбуваються у відношенні наших близьких і рідних. Ми наполягаємо на зустрічі з вами для того, щоб в особистій бесіді поставити вам конкретні питання. Що ви, як гарант Конституції, який декларує дотримання демократичних прав і свобод громадян, проєвропейський вибір держави України, гарантуєте й обіцяєте підписати римський статут, які конкретні кроки ви готові зробити на сьогоднішній день, щоб припинити те беззаконня й безчинство, які творять у відношенні наших близьких ... Оскільки ви є гарантом Конституції, ми вважаємо вас відповідальним за все те, що сталося на сьогоднішній день з нашими близькими. Ми хочемо висловити вам своє ставлення як звичайних громадян України до цієї ситуації й почути від вас, поки не пізно, які конкретні кроки ви готові зробити для того, щоб виправити ситуацію з нашими близькими ", - сказано в заяві.

Автори звернення також наполягають на тому, що вони в даному випадку представляють інтереси не тільки своїх родичів, а й інтереси понад 40 тисяч українських громадян, які перебувають в аналогічній ситуації. Відповіді автори звернення чекають найближчим часом.

Відповідаючи на питання журналістів, чи не утопічно розраховувати на зустріч з президентом, Ірина Луценко зазначила: "Ми не вважаємо утопією нормальну зустріч з президентом, який обіцяв почути кожного, з нормальними, звичайними громадянами України. Ми не монстри, ми не кусаєтмося, ми звичайні жінки, і якщо Янукович боїться жінок, то я тоді не знаю ... Ми не думаємо, що це утопія. Ми впевнені, що президент з нами зустрінеться, поговорить  і продемонструє свій конструктив, конкретно, покроково".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини