RU

Три нардепи перевірять, як ПК Україна друкує бюлетені

03.09.2012, 17:30
Три нардепи перевірять, як ПК Україна друкує бюлетені - Фото
ff5a751950fd2d67a6b1310c864721b5.jpg
Народні депутати проконтролюють виготовлення виборчих бюлетенів. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Центральної виборчої комісії.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідно до закону про вибори народних депутатів і з поданням депутатських фракцій вирішено створити контрольну комісію з виготовлення виборчих бюлетенів на держпідприємстві Поліграфічний комбінат Україна. У її складі - Юрій Мірошниченко (від фракції Партії регіонів), Віктор Уколов (БЮТ-Батьківщина) та Юрій Онищенко (НУНС).

Нагадаємо, 9 червня 2012 ЦВК уклав договір на виготовлення бюлетенів з держпідприємством Поліграфічний комбінат Україна. ЦВК уже отримав контрольний примірник бюлетеня в багатомандатному виборчому окрузі.

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд визнав правомірною відмову ЦВК включити у виборчі бюлетені прізвища Тимошенко й Луценка. У своїй скарзі Батьківщина просила суд визнати протиправними дії ЦВК і скасувати постанову N632 від 29 серпня 2012 року "Про форму і текст виборчого бюлетеня".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини