Три нардепи перевірять, як ПК Україна друкує бюлетені

Три нардепи перевірять, як ПК Україна друкує бюлетені - Фото
ff5a751950fd2d67a6b1310c864721b5.jpg
03.09.2012, 17:30

До складу контрольної комісії увійшли регіонал Юрій Мірошниченко, бютівець Віктор Уколов та нашоукраїнець Юрій Онищенко

Народні депутати проконтролюють виготовлення виборчих бюлетенів. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Центральної виборчої комісії.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідно до закону про вибори народних депутатів і з поданням депутатських фракцій вирішено створити контрольну комісію з виготовлення виборчих бюлетенів на держпідприємстві Поліграфічний комбінат Україна. У її складі - Юрій Мірошниченко (від фракції Партії регіонів), Віктор Уколов (БЮТ-Батьківщина) та Юрій Онищенко (НУНС).

Нагадаємо, 9 червня 2012 ЦВК уклав договір на виготовлення бюлетенів з держпідприємством Поліграфічний комбінат Україна. ЦВК уже отримав контрольний примірник бюлетеня в багатомандатному виборчому окрузі.

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд визнав правомірною відмову ЦВК включити у виборчі бюлетені прізвища Тимошенко й Луценка. У своїй скарзі Батьківщина просила суд визнати протиправними дії ЦВК і скасувати постанову N632 від 29 серпня 2012 року "Про форму і текст виборчого бюлетеня".