RU

Третина росіян хочуть продавати газ дорожче, ніж ЄС - опитування

23.10.2014, 18:57
Третина росіян хочуть продавати газ дорожче, ніж ЄС - опитування - Фото
Фото: ЕРА
27% громадян Росії виступають за те, щоб російський газ поставлявся в Україну за цінами, що перевищують ціни для країн Західної Європи. Про це свідчать результати опитування Левада-Центру.

Так, 55% опитаних громадян Росії вважають, що РФ повинна продавати газ Україні за тими ж цінами, що й країнам Західної Європи. 27% респондентів сказали, що ціна для України повинна бути вище. Ще 8% росіян не проти зробити для України знижку.

При цьому, відповідаючи на аналогічне питання стосовно Білорусі, 48% росіян сказали, що Мінськ повинен купувати газ на тих же умовах, що й країни Західної Європи, 12% хочуть більш високих цін для Білорусі, і ще 30% респондентів запропонували надати Білорусі знижку.

Опитування було проведено 26-29 вересня 2014 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1630 осіб віком 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини