RU

Третина українців підтримує заборону комуністичної символіки - опитування

16.07.2020, 15:44
Третина українців підтримує заборону комуністичної символіки - опитування - Фото
СРСР, рубль, совок (фото — pixabay.com)

32% українців позитивно ставляться до рішення про заборону комуністичної символіки, як це передбачено чинним законом України про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів. Про це йдеться в результатах спільного опитування фондом Демініціативи імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Така ж частка громадян ставиться до цього рішення негативно - 34%. Ще для чверті респондентів - це взагалі байдуже.

Дещо більше позитивних оцінок цього рішення серед жителів заходу (45%) і центру (33%) порівняно з півднем і сходом - 22% і 24% відповідно.

Натисніть для збільшення

"Примітно, що близько чверті громадян у всіх регіонах ставляться до цього питання байдуже. Щодо різниці серед вікових груп - менше позитивного ставлення до заборони комуністичної символіки - у вікових категоріях старше 60 років. Серед молодших груп респондентів (до 40 років) більше тих, кого не цікавить питання заборони комуністичних символів", - наголошується у повідомленні.

Опитування проводилося 17 -22 квітня у всіх регіонах України, крім окупованих територій, серед 2000 осіб. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

  • 16 липня 2019 року Конституційний суд визнав конституційним закон про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхної символіки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини