RU

Третій адвокат Тимошенко вимагає закрити справу проти екс-прем'єра

29.09.2011, 13:21
Третій адвокат Тимошенко вимагає закрити справу проти екс-прем'єра - Фото
5abc227d63d1c9575270679c8904a120.jpg

Третій адвокат Тимошенко вимагає закрити справу проти екс-прем'єра

Адвокат колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Микола Сірий вважає, що кримінальна справа проти екс-прем'єра мала бути як мінімум відправлена назад до прокуратури тільки через те, що Тимошенко було висунуто юридично неконкретне обвинувачення. Про це він заявив в своєму сьогоднішньому виступі в суді.

"Український кримінальний закон передбачає відповідальність або за перевищення влади, або за перевищення службових повноважень. Дана норма не передбачає кримінальної відповідальності за перевищення влади і службових повноважень, як вказано в обвинувальному висновку", - зазначив Сірий, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

З його слів, сторона обвинувачення застосувала конструкцію, не передбачену Кримінально-процесуальним кодексом, і тому обвинувачення Тимошенко юридично неконкретне.

"Наслідки цього дуже серйозні. Вони не полягають в тому, що особа повинна бути звільнена від відповідальності, просто суд, який прийняв таку справу до розгляду, зобов'язаний повернути її до прокуратури, щоб було визначено конкретне обвинувачення", - наголосив адвокат.

Він додав, що держобвинувачення створило неприпустиму правову невизначеність, з якою до того ж погодився суд.

"Результатом цього всього може бути або виправдальний вирок, або скасування всього, що буде написано в обвинувальному. З процесуальної точки зору є тільки два шляхи, третього не дано", - сказав він.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини