RU

Трепак пішов у відставку з посади заступника генпрокурора

31.03.2020, 16:33
Трепак пішов у відставку з посади заступника генпрокурора - Фото
Віктор Трепак

Генпрокурор Ірина Венедіктова 30 березня 2020 року підписала заяву Віктора Трепака про відставку з посади заступника генпрокурора. Про це повідомив Трепак, передає ZN.UA.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За його словами, він подав заяву про відставку за власним бажанням, а не виходячи з рішення Венедіктової.

Заяву про відставку було подано 27 березня. Таке рішення заступник генпрокурора прийняв після того, як Венедіктова змінила функціональні обов'язки заступників і відсторонила свого заступника від усіх справ, які розслідує СБУ, зокрема і від справи про напад на Катерину Гандзюк.

Читайте також: "Чому ви мовчите?" Батько Гандзюк написав Зеленському через дії Венедіктової

"У мене забрали кураторство діяльністю двох департаментів, які здійснюють процесуальне керівництво у "справах Майдану", й у справах, які розслідуються слідчими СБУ", - сказав Трепак, зазначивши, що подібний перерозподіл повноважень в Офісі генпрокурора є способом впливу і втручанням у здійснення повноважень прокурора.

За його словами, перерозподіл повноважень між заступниками генпрокурора унеможливлює подальше виконання ним процесуальних повноважень у таких справах.

"А, отже, означає моє фактичне усунення від них у повному обсязі", - додав Трепак.

  • 28 травня 2016 року Трепак передав у НАБУ матеріали з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які доводили тотальну корупцію і зв'язок між керівниками вищих ешелонів влади.
  • 8 жовтня 2019 року Руслан Рябошапка призначив Трепака заступником генпрокурора.
  • 27 березня генпрокурор Ірина Венедіктова, коментуючи відсторонення Трепака від справи про вбивство Гандзюк, заявила, що група прокурорів у справі залишається незмінною, а департамент нагляду за спеціальними органами правопорядку переходить під керівництво її нового заступника Олексія Симоненка.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини