"Треба розслідувати": США нагадали про Гонгадзе і Шеремета

"Треба розслідувати": США нагадали про Гонгадзе і Шеремета - Фото
02.11.2018, 16:58

Посольство США в Україні нагадало, що справи про вбивство журналістів потрібно розслідувати

Вбивства журналістів Георгія Гонгадзе і Павла Шеремета необхідно розслідувати. Про це заявили в посольстві США в Україні до Міжнародного дня припинення безкарності за злочини проти журналістів.

"Ми пам'ятаємо і шануємо Георгія Гонгадзе, Павла Шеремета та інших мужніх журналістів, які ще не отримали правосуддя. Злочини проти журналістів повинні бути ретельно розслідувані", - підкреслили в дипломатичному відомстві.

У вересні правозахисні та медіа-організації закликали українську владу публічно відзвітувати про хід розслідування вбивства журналістів Георгія Гонгадзе і Павла Шеремета.

Читайте також: Луценко про розкриття вбивства Шеремета: Є одна ниточка

20 липня 2016 року о 07:45 ранку в центрі Києва був підірваний автомобіль керівника видання Українська правда Олени Притули, в якому знаходився Павло Шеремет. Він помер в кареті швидкої допомоги.

Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області було виявлено обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові. Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства. Замовників вбивства досі не встановлено.