RU

Треба було йти з Мінська після загибелі піхотинців - Безсмертний

09.08.2019, 12:49
Треба було йти з Мінська після загибелі піхотинців - Безсмертний - Фото
Роман Безсмертний (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Після загибелі 6 серпня чотирьох морпіхів Україні потрібно було припиняти роботу в мінській контактній групі до тих пір, поки не буде нової зустрічі лідерів нормандського формату. Таку думку висловив в ефірі каналу ATR  представник України в політичній підгрупі Мінська Роман Безсмертний.

"З моєї точки зору, після подій в Павлополі перше, що треба було сказати, - що Україна припиняє роботу в мінському процесі до моменту, поки не буде зібраний нормандський формат" - сказав він.

Чиновник каже, що в Росії зовнішня політика реалізується через принцип примусу до миру силою, і це слід розуміти новій владі в Україні - і готуватися до того, що проти країни росіяни будуть діяти силою в будь-яких умовах.

"За столом переговорів, на лінії розмежування, в дипломатичному протоколі, в міжнародних організаціях, в двосторонніх діалогах завжди буде застосовуватися механізм сили через власне тлумачення міжнародних норм", - підкреслив Безсмертний.

З 21 липня на сході нібито діє "хлібне перемир'я". Офіційний Київ не назвав його зірваним після загибелі бійців в цей період.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини