RU

Транспортну міліцію очолив полковник з Донецької області

27.08.2013, 16:57
Транспортну міліцію очолив полковник з Донецької області - Фото
В'ячеслав Писаренко та Віктор Дубовик (фото - mvs.gov.ua)

Транспортна міліція України отримала нового керівника - ним призначений полковник В'ячеслав Писаренко. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Представляючи колективу нового керівника, заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Дубовик зазначив, перш за все, його величезний досвід роботи в органах внутрішніх справ. "Службу в міліції В'ячеслав Писаренко почав в 1986 році в підрозділах відомчої охорони. Має величезний досвід роботи на керівних посадах, в тому числі довгий час був начальником Слов'янського міськвідділу внутрішніх справ, а з 2009 року обіймав посаду начальника Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю Донецької обласної міліції", - сказав Дубовик.

За його словами, призначення настільки досвідченої людини на посаду начальника Департаменту транспортної міліції пов'язано, перш за все, з майбутнім реформуванням правоохоронного відомства.

Нагадаємо, 20 серпня головним слідчим України призначений 36-річний полковник Микола Чинчин, уродженець Донецької області.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини