Транспортна комісія Києва: Київське метро закрили незаконно

19.02.2014, 16:42
Транспортна комісія Києва: Київське метро закрили незаконно - Фото
d6f8b9bafa8d84565f15f6fa71fdbdce.JPG

Комісія прийняла рішення "рекомендувати негайно скасувати незаконне доручення про закриття Київського метрополітену"

Транспортна комісія Києва підтримала вимогу до голови КМДА Володимира Макеєнка відновити роботу метрополітену. Відповідне рішення було прийнято на виїзному засіданні, - повідомляє депутат Київради Олексій Давиденко.

За його слвоам, новий голова КМДА Володимир Макеєнко намагався зірвати засідання, телефонуючи членам транспортної комісії по телефону з вимогою негайно перенести збори транспортників столиці.

 На засіданні Комісія вирішила: "Письмового розпорядження голови КМДА на закриття стратегічного об'єкта - Київського метрополітену не існує, а значить рішення про закриття метро по суті незаконно".  

"Існує підписане доручення голови КМДА Макеєнка, яке не є достатнім документом для зупинки метрополітену", - сказано в рішенні.

"Рішення комісії - рекомендувати негайно скасувати незаконне доручення про закриття Київського метрополітену", - сказано в документі.

Крім того, комісія ухвалила рішення "рекомендувати негайно припинити використання великогабаритного комунального транспорту для блокування вулиць і проїздів".

Рішення підписано головою транспортної комісії Дмитром Олійником, який є заступником голови Федерації роботодавців України.

Транспортна комісія Києва: Київське метро закрили незаконно
Транспортна комісія Києва: Київське метро закрили незаконно
Нагадаємо, в Києві з учорашнього дня не працює Метрополітен. У КМДА заявили, що метро відновить свою роботу після стабілізації "ситуації в столиці".

Джерело: Українська правда 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам