RU

Транспортна комісія Києва: Київське метро закрили незаконно

19.02.2014, 16:42
Транспортна комісія Києва: Київське метро закрили незаконно - Фото
d6f8b9bafa8d84565f15f6fa71fdbdce.JPG

Транспортна комісія Києва підтримала вимогу до голови КМДА Володимира Макеєнка відновити роботу метрополітену. Відповідне рішення було прийнято на виїзному засіданні, - повідомляє депутат Київради Олексій Давиденко.

За його слвоам, новий голова КМДА Володимир Макеєнко намагався зірвати засідання, телефонуючи членам транспортної комісії по телефону з вимогою негайно перенести збори транспортників столиці.

 На засіданні Комісія вирішила: "Письмового розпорядження голови КМДА на закриття стратегічного об'єкта - Київського метрополітену не існує, а значить рішення про закриття метро по суті незаконно".  

"Існує підписане доручення голови КМДА Макеєнка, яке не є достатнім документом для зупинки метрополітену", - сказано в рішенні.

"Рішення комісії - рекомендувати негайно скасувати незаконне доручення про закриття Київського метрополітену", - сказано в документі.

Крім того, комісія ухвалила рішення "рекомендувати негайно припинити використання великогабаритного комунального транспорту для блокування вулиць і проїздів".

Рішення підписано головою транспортної комісії Дмитром Олійником, який є заступником голови Федерації роботодавців України.

Транспортна комісія Києва: Київське метро закрили незаконно
Транспортна комісія Києва: Київське метро закрили незаконно
Нагадаємо, в Києві з учорашнього дня не працює Метрополітен. У КМДА заявили, що метро відновить свою роботу після стабілізації "ситуації в столиці".

Джерело: Українська правда 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини