Трагедія MH17. У Нідерландах хочуть розслідувати "роль України"

02.10.2019, 10:27
Трагедія MH17.  У Нідерландах хочуть розслідувати
MH17 (фото - EPA)

У Палаті представників парламенту Нідерландів зажадали розслідувати "роль України" в трагедії рейсу MH17 в липні 2014 року над охопленим війною Донбасом. Про це пише місцевий сайт nos.nl.

Як зазначає ресурс, "всі присутні на дискусії з цього питання сторони підтримали пропозицію Християнсько-демократичного заклику і Соціалістичної партії".

Йдеться про те, чому Україна не закрила повітряний простір над східною Україною під час бойових дій.

Читайте також: 5 років MH17: Світ все ще сумнівається, що Росія з ним воює

При цьому міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок під час дебатів в парламенті зазначив, що уряд "не бачить ніяких причин" для відкриття такого розслідування з юридичної точки зору. За його словами, це "непросте завдання, тому що вам буде потрібно також співпрацювати з Росією".

"Справа стосується також і їх повітряного простору", - додав він.

"На подив Палати", пише видання, Блок сказав, що ще не зв'язувався з російським колегою Сергієм Лавровим після обміну полоненими між Україною і РФ на початку вересня, щоб щось вирішити щодо бойовика Володимира Цемаха, якого Київ передав Москві, і хто, можливо, є однією з ключових фігур в справі MH17.

Глава МЗС сказав депутатам, що "чекає відповідного моменту для такої розмови", а поки консультується з юристами і міжнародною слідчою групою JIT.

Читайте також: Богдан киває на Нідерланди в ситуації з видачею Цемаха Росії

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников