RU

Уряд РФ пояснив затримки українських товарів на митниці

15.08.2013, 14:17
Уряд РФ пояснив затримки українських товарів на митниці - Фото
10e7690301c22de3248d1cfe9fd553ba.jpg
За даними прес-служби уряду РФ, в уряді стурбовані ситуацією, що склалася, тому що це позначається на торгово-економічних зв'язках. "Але це рішення митних органів, а на рівні уряду ніяких рішень щодо регулювання імпорту з України не приймалося", - сказано в повідомленні.

За даними російського агентства Прайм, джерела підтвердили, що Митний союз посилив профіль системи управліннями ризиками на кордоні з Україною. Відповідне розпорядження митникам було спущено зверху.

"Критерії системи управління ризиками - це внутрішня закрита система митниці, критерії змінюються регулярно, але тільки зараз в цю систему включили всі товари (українських експортерів)", - сказав один зі співрозмовників агентства.

Митні органи застосовують систему управління ризиками для визначення товарів, що підлягають контролю, а також його ступеня.

Інше джерело пояснило, що на українському кордоні профіль системи управління ризиками змінюється звичайно в "високий" сезон овочів і фруктів. "У цей час додатковому контролю піддаються фури з продовольством, плодоовочевою продукцією. Таке відбувається щороку, але цього року зміни торкнулися і непродовольчих товарів", - сказав співрозмовник.

Нагадаємо, Федеральна митна служба Росії з 14 серпня фактично заблокувала ввезення всіх товарів з України. Всю українську продукцію включили до списку ризикованих товарів. У Росії свої дії пояснили тим, що Україна не є членом Митного союзу, тому й виникли проблеми.

Детальніше про торгову війну Москви проти Києва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини