Торік Україна повернула в РФ понад 1,2 тис росіян

26.01.2016, 17:34
Торік Україна повернула в РФ понад 1,2 тис росіян - Фото
Фото: mil.gov.ua

За словами експерта Максима Буткевича, зараз в Україну намагаються іммігрувати "більше росіян, ніж в "домайданні" часи"

Торік з України до Росії були примусово повернуті або видворені 1228 росіян. Такі дані надала Державна міграційна служба України за 11 місяців 2015 року на запит ресурсу Доступ до правды.

За даними джерела, всього в 2015 році ДМС отримала 79 заяв від громадян РФ про захист в Україні. Статус біженця в Україні отримали лише сім з них, ще троє осіб визнані потребують додаткового захисту.

Читайте також: Порядок в'їзду в Україну громадян Російської Федерації

Як прокоментував ці дані співкерівник проекту Без кордонів ГО Центр Соціальна Дія Максим Буткевич, який займається правозахистом біженців, ці 79 звернень - це менше, ніж за 11 місяців 2014 року, проте більше, ніж в "домайданние" часи.

"Це означає, що незважаючи на негативні тенденції і незважаючи на те, що Україна надає статус біженця дуже скрутно, громадяни РФ і далі їдуть в Україну", - відзначає Буткевич.

Як прокоментував ці дані співкерівник проекту Без кордонів ГО Центр Соціальна Дія Максим Буткевич, який займається правозахистом біженців, ці 79 звернень - це менше, ніж за 11 місяців 2014 року, проте більше, ніж в "домайданні" часи.

"Це означає, що незважаючи на негативні тенденції і незважаючи на те, що Україна надає статус біженця дуже скрутно, громадяни РФ і далі їдуть в Україну", - відзначає Буткевич.

Читайте також: Політичні біженці з Росії: як їх зустрічає Україна
 
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами