RU

Антирейтинг НАЗК порушників жовтня очолив депутат

02.11.2018, 12:28
Антирейтинг НАЗК порушників жовтня очолив депутат - Фото

Народний депутат фракції Опозиційний блок Вадим Новинський очолив антирейтинг порушників антикорупційного законодавства жовтня. Про це повідомила прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

У нього в двох деклараціях - за 2015 і 2016 рік - знайшли недостовірну інформацію на 8,6 млн грн в кожній. Висновок про наявність ознак кримінального порушення направили в НАБУ.

Як повідомлялося, Новинський не вказав в деклараціях інформацію про вартість належних йому акцій чотирьох компаній і частин двох приміщень, якими він користується. Депутат спростував цю інформацію і пригрозив НАЗК судом.

На другому місці в антирейтингу НАЗК- начальник головного управління Державної міграційної служби Києва Тетяна Біляк, яка в декларації за 2015 рік вказала недостовірну інформацію на суму 8,6 млн грн, за 2016 рік - на 1,5 млн грн і за 2017 рік - на 1,6 млн грн.

У трійці порушників голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, у якого знайшли недостовірну інформацію на 388 тис грн - по ньому склали і направили до суду адміністративний протокол.

Також в НАЗК виявили, що суддя Верховного суду Олександр Потильчак "помилився" в декларації на 303 тис грн, а заступник міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина не в установлені терміни подала декларацію за 2017 рік.

У НА відзначили, що суд має вирішувати, чи винні чиновники в правопорушенні.

Читайте також: "Топ-корупція": НАЗК взялося за ансамбль танців імені Вірського

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини