RU

Топ-10 резонансних політичних подій липня

06.08.2008, 15:42

Відмова народних депутатів прийняти у першому читанні проект змін Держбюджету на 2008 рік та стихія на заході України з її збитками дещо відвернули увагу ЗМІ від заяви Президента України Віктора Ющенка про причетність Давида Жванії до його отруєння у 2004 році. На думку експертів, політичний скандал набирає нових обертів і найближчим часом ще залишатиметься у полі зору журналістів та громадськості. Такі результати рейтингу резонансних подій липня, проведеного комунікаційною групою PRT.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у PRT, у номінації "Політика" у топ-10 найрезонансніших подій липня увійшли: заява Президента України В. Ющенка про причетність Д. Жванії до його отруєння 2004 року, перший візит в Україну президента UEFA Мішеля Платіні та готовність України до проведення Євро-2012, а також зустріч прем'єр-міністрів України та Росії Юлії Тимошенко та Володимира Путіна.

Крім того, увагу на себе звернули: скликання позачергової сесії Верховної Ради, звільнення з піратського полону членів екіпажу суховантажу "Lehmann Timber", процедура розгляду резолюції про висловлення недовіри Кабміну Ю. Тимошенко, а також візит в Україну та подальшу заяву Канцлера Федеративної Республіки Німеччина Ангели Меркель про те, що Україна стане членом НАТО.

Водночас, у топ-10 найрезонансніших подій минулого місяця потрапили: скандал навколо наміру України припинити мовлення російських каналів, ухвалення Кабміном Концепції нової регіональної політики, візит в Україну екс-прем'єра Великобританії Тоні Блера та проведення п'ятого самміту міжнародної мережі Ялтинська європейська стратегія YES.

Рейтинг резонансних подій України є публічним проектом комунікаційної групи PRT, який реалізується з 2004 року за партнерської підтримки ІЦ "Елвісті" та компанії "Моніторинг ЗМІ України".

РРП формується завдяки постійній участі у проекті понад ста незалежних топ-експертів із різних сфер діяльності, кожен з яких щомісяця ранжирує події в Україні, виходячи із власних міркувань у рамках єдиної технології.

Детальніше про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини