RU

Тоні Блер: Євросоюз - це монстр, але монстр з цінностями

24.09.2013, 13:27
Тоні Блер: Євросоюз - це монстр, але монстр з цінностями - Фото
Фото: ЕРА
Екс-прем'єр Великобританії Тоні Блер оцінив порівняння Євросоюзу з "монстром", яке дозволив собі президент України  Віктор Янукович під час ялтинського саміту YES. Однак британський політик зауважив, що якщо це ЄС - це і монстр, то монстр з цінностями. Про це Блер заявив в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

"Та вже, Євросоюз дуже схожий на монстра... Я все це розумію, але одна з причин, чому Європа є успішною в економічній і суспільній сферах , - у неї є цінності. Ці цінності важливі для тих, хто приймає рішення в ЄС", - зазначив Тоні Блер.

Відповідаючи на запитання про фактор Тимошенко, безпосередньо впливає на перспективи підписання угоди про асоціацію України і ЄС, екс-прем'єр Великобританії ухилився від прямої відповіді. "Я думаю, він (Віктор Янукович , - ред.) добре розуміє проблему, і я впевнений, що він шукає правильне рішення. Таким чином, ми просто повинні допомогти зробити це публічно і відкрито", - сказав Тоні Блер.

Нагадаємо, у п'ятницю 20 вересня, кажучи на засіданні Ялтинської європейської стратегії про міжнародну політику України, Янукович зазначив: " Україна між двома великими монстрами - ЄС і Росією. Ми це відчуваємо щодня. Ігнорувати або легковажно ставитися до цього положення ми не можемо. Я дуже вдячний нашим партнерам у ЄС і Росії за розуміння з цього питання".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини