RU

Томенко розповів про плани влади у Раді

17.04.2013, 13:37
Томенко розповів про плани влади у Раді - Фото
Микола Томенко
Регіонали спробують зібрати ситуативну більшість у парламенті за допомогою змін до регламенту, вважає народний депутат з фракції Батьківщина Микола Томенко.

Як передає кореспонден ЛІГАБізнесІнформ Томенко зазначив, що вчорашнє пленарне засідання "розвіяло міф" про наявність більшості у Партії регіонів. Політик нагадав, що жоден принциповий для влади законопроект, зокрема, по Міністерству доходів і зборів, не набрав навіть 200 голосів, не кажучи про 244, які були заявлені на виїзному голосуванні на Банковій.

Томенко зазначив, що "тушки коштують дорого", так як депутати розуміють, що після цього їх політична кар'єра буде закінчена, тому намагаються отримати суму, якої вистачило б до пенсії.

Опозиціонер зазначив, що влада може внести зміни до регламенту ВР щодо можливості формування депутатської групи в кількості 15 чоловік. Таким чином тушка, вважає Томенко, вийшовши з опозиційної фракції, може не вступати у фракцію ПР, а увійти в групу. "Я впевнений, що, напевно, така ініціатива з'явиться і будуть спроби внести зміни до регламенту, щоб деструктуризувати або реструктуризувати парламент, залишити ці фракції і додати одну-дві депутатські групи, наприклад, За щасливе життя і За дуже щасливе життя українського народу, які будуть підігравати владі для того, щоб послабити опозицію і забезпечити влади 226 голосів", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи не є однією з причин такої ініціативи бажання влади відмовитися від співпраці з комуністами, Томенко зазначив: "Я думаю, що це теж одна з причин. Ви знаєте, що наші комуністи - самі комуністичні у світі, вони дорого обходяться владі - і комуністи дороги, і тушки дорогі".

Томенко зазначив, що така ініціатива може з'явитися найближчим часом. Як пояснило кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ джерело в парламенті, робота з депутатськими групами набагато зручніша і дешевша, ніж робота з окремими позафракційними депутатами, оскільки "зарплата" видається на групу і може ситуативно скорочуватися від $20 до 5 тис. на місяць, у той час як вартість окремої тушки доходить до $100 тис.

Досьє на Миколу Томенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини