RU

Томенко радить Свободі судитися не з ним, а з владою

26.10.2011, 13:05
Томенко радить Свободі судитися не з ним, а з владою - Фото
be02d460319fe062024b46d8d24a92cc.jpg

Томенко радить Свободі судитися не з ним, а з владою

Віце-спікер Микола Томенко рекомендує ВО Свобода активніше судитися з владою і захищати інтереси виборців, а не записувати завдання від президента на засіданні ради регіонів. Про це він заявив, коментуючи намір партійців подати на нього в суд за слова про співпрацю Свободи з владою.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Томенко наголосив: "Я вважав би більш корисним, аби Свобода активно боролася з владою і зверталася до суду з приводу зловживань, розкрадання, корупції і порушення прав і свобод громадян".

"Саме така діяльність буде позитивно оцінена виборцями і дасть можливість потрапити в парламент", - додав політик.

"Образно кажучи: місцеві посадовці від Свободи повинні захищати жителів областей від зловживань Партії регіонів, а не записувати завдання від президента на засіданні ради регіонів", - пояснив один з лідерів партії Батьківщина.

З його слів, в київській медіа-тусовці давно жартують, що "російські журналісти-заробітчани на службі Адміністрації президента перед кожним політичним ток-шоу так переживають за цю партію, що стоптує не одну пару черевиків, щоб забезпечити присутність Свободи в ефірі".

"Я переконаний, що це випадковість, і Адміністрація президента і російські радники не зацікавлені в розкрутці цієї партії", - додав він.

"Принагідно інформую, що маю певний судовий досвід взаємовідносин з політиками: у свій час я виграв суди у лідерів Комуністичної партії, які доводили, що не співпрацюють з підприємцями і владою; виграв п'ять судів у Леоніда Черновецького, який переконував, що його сім'я і "молода команда" не розкрадає землю і майно в місті Києві. Тому спокійно ставлюся до можливості ще одного судового процесу", - сказав Томенко.

Нагадаємо, вчора Свобода вимагала від Томенко вибачитися за заяву про співпрацю свободівців з владою, або партія "захищатиме своє добре ім'я в суді". "Томенко, ні сіло ні впало, вдався до негідного наклепу… Сподіваємося, що у… Томенка вистачить мужності не ховатися за депутатським мандатом і в судовому порядку відповісти за поширений в пресі наклеп", - зазначили у ВО.

Микола Томенко: біографія, новини>>>
ВО "Свобода": довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини