RU

Томенко - депутатам: Працювати треба, а не коханкам СМС писати

19.09.2013, 16:53
Томенко - депутатам: Працювати треба, а не коханкам СМС писати - Фото
Микола Томенко
Про це заявив голова комітету з питань свободи слова та інформації, член фракції Батьківщина Микола Томенко.

"Я порадив би народним депутатам, які, очевидно, приходять у Верховну Раду не працювати над законопроектами, а скидати СМС своїм коханкам, вибирати в інтернеті автомобілі або інші аксесуари багатого життя, - читати закони, виступати, обгрунтовувати свої поправки до законопроектів, захищати своїх виборців. Тоді журналісти-телевізійники та фотокореспонденти не заважатимуть їм працювати", - зазначив Томенко, якого цитує прес-служба Батьківщини.

Він повідомив, що комітет з питань свободи слова та інформації підготував законопроекти щодо забезпечення максимального доступу громадськості та ЗМІ до діяльності парламенту. "Це стосується, зокрема, обов'язкової інтернет-трансляції засідань комітетів Верховної Ради і вільного доступу до засідань парламентських комітетів всіх журналістів, що мають акредитацію у ВР", - зазначив Томенко.

Він також звернув увагу на те, що одним з аргументів на користь журналістів є той факт, що сьогодні вони змогли помітити,  як "кнопкодави" з провладної більшості голосували за колег при призначенні суддів.

Нагадаємо, сьогодні в ПР запропонували захистити ложу преси, щоб представники ЗМІ не могли з балкона фотографувати депутатів. Це має бути зроблено нібито в інтересах безпеки представників ЗМІ, які можуть впасти з балкона.

Зазначимо, що раніше журналісти не одного разу фотографували те, як депутати проводять час у парламенті на пленарних засіданнях: хтось, наприклад, пише СМС коханці, хтось - вибирає зброю в інтернеті.

Досьє на Миколу Томенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини