RU

Томенко звинувачує "Єдиний центр" у розвалі коаліції

13.10.2008, 14:06

Ефективно голосувати коаліції заважали народні депутати "закарпатської групи" - коаліцію розвалив "Єдиний центр". Про це під час прес-конференції заявив заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М. Томенко зазначив, що якщо необхідно поіменно назвати тих, хто розвалив коаліцію, то для цього необхідно переглянути інтерв'ю представників "Нашої України", де вони розповідають як "Єдиний центр" розвалював їхні партійні організації в регіонах.

"Ви ж знаєте, що керівництво "Нашої України" їздить по країні і просить людей вступати в партію, оскільки "Єдиний центр" і Балога взагалі заборонили вступати в "Нашу Україну". У мене таке враження, що Секретаріат Президента України скоро взагалі заборонить "Нашій Україні" і її діяльність на території України", – додав М. Томенко.

За словами політика, таким чином, БЮТ скоро доведеться спасати "Нашу Україну" від "Єдиного центру".

"Те, що "Наша Україна" як чорт ладану боїться "Єдиного центру" - і сказала - що краще помре, ніж піде єдиним блоком із "Єдиним центром" на вибори – це також аргумент для розуміння того, що ми вісім місяців терпіли в коаліції…якщо ті люди, які разом збираються у Президента і є його командою, сьогодні відхрещуються і бояться стояти поруч із представниками "Єдиного центру", то що нам тоді говорити в БЮТі", - зазначив М. Томенко.

Раніше лідер "Нашої України" В’ячеслав Кириленко заявляв, що його політична сила не буде блокуватися з "Єдиним центром" під час парламентської виборчої кампанії. Глава "Нашої України" назвав декілька причин неможливості такого блокування. "По-перше, ЕЦ не має чіткої, визначеної ідеології", - сказав депутат. "По-друге, ця політична сила утворилася за рахунок розколу всередині "Нашої України", тому наші партійці надзвичайно обурені такими діями", - наголосив він.

Досьє на Миколу Томенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини